Strona główna1 » LAMPY WISZĄCE / ZWISY2 » LAMPY KRYSZTAŁOWE - SZKŁO KRYSZTAŁOWE

LAMPY KRYSZTAŁOWE - SZKŁO KRYSZTAŁOWE

LAMPY KRYSZTAŁOWE - SZKŁO KRYSZTAŁOWE

Lampy kryształowe – nie tylko do stylu glamour

Lampy kryształowe wracają do naszych salonów, ciesząc się coraz większą popularnością. Stanowią one dosyć uniwersalne rozwiązanie, jednak w jednych wnętrzach będą prezentować się lepiej niż w innych. Doskonale na przykład wpiszą się w zamysł pomieszczenia urządzonego w stylu glamour, dla którego lampy kryształowe są najbardziej charakterystyczne. Świetnie tez podkreślą styl tradycyjny, francuski czy retro, ale będą też doskonałym uzupełnieniem stylu eklektycznego. Nieco słabiej odnajdą się natomiast we wnętrzach minimalistycznych, ale i tu, odpowiednio dobrane, mogą stanowić ciekawy element łamiący utarte schematy. Tradycyjne żyrandole kryształowe mogą posiadać kilka ramion wypełnionych kryształami, nowoczesne modele natomiast mogą przybierać przeróżne formy i kształty.

 

Lampy kryształowe – największe zalety

Wśród największych zalet lamp kryształowych, należy wyróżnić ich piękno. Mieniące się kryształki mogą zrobić naprawdę duże wrażenie. W połączeniu z właściwie dobranymi żarówkami będą zachwycać swoim wyglądem oraz tworzoną grą świateł, dając imponujący wręcz efekt wizualny. Sufit, na którym zainstalujesz wiszącą lampę kryształową, rozbłyśnie blaskiem kryształków. Efekt z pewnością wzmocni umieszczone w ich sąsiedztwie lustro. Pomieszczenie wzbogacone o kryształowe żyrandole jest po prostu niepowtarzalne.

 

Lampy kryształowe do salonu

Decydując się na kryształową lampę w salonie, mamy pewność, że jej piękno zostanie docenione przez naszych gości. W zależności od rozmiaru pomieszczenia, powinniśmy odpowiednio dobrać wielkość kryształowej lampy – tak by nie przytłoczyła ona mniejszego wnętrza i nie zginęła w większym. Różne lampy zastosujesz też, jeżeli kryształowa lampa ma być jedynym – centralnie umieszczonym źródłem światła, a jeszcze inne, kiedy oświetleniowych punktów będzie kilka. Pamiętaj też, aby zwrócić uwagę na długość żyrandola, tak by nie przeszkadzał Ci on w codziennym funkcjonowaniu.

 

Żyrandol kryształowy – gdzie jeszcze się sprawdzi?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta, lampa kryształowa sprawdzi się praktycznie wszędzie, gdzie zechcesz ją zainstalować. W hallu będzie już od wejścia zwracać uwagę przybyłych gości, w sypialni będzie cieszyć Twoje oko przed snem, a w korytarzu pozwoli Ci bezpiecznie się przemieszczać. Może nieco mniej funkcjonalna będzie w kuchni, gdzie szybko może ulec zabrudzeniu, ale kiedy właściwie o nią zadbasz, nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazła się i tam.


 

JESTEŚMY
LAUREATEM
UCZESTNICZYMY
W PROGRAMIE
payueserviceraty payubgż raty
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl