LAMPY PODŁOGOWE KLASYCZNE

Klasyczne lampy podłogowe – jak wyglądają?
 

Klasyczne lampy podłogowe mają prostą podstawę oraz klosz, który z reguły kieruje strumień światła ku dołowi. Aczkolwiek na rynku znajdziesz również i klasyczne lampy podłogowe, z kloszem otwierającym się ku górze. W takich lampach strumień światła nakierowany jest na sufit. Może być on wykonany z materiału, ale i ze szkła czy też na przykład ze szkła witrażowego. Natomiast podstawa zrobiona będzie z metalu bądź drewna. Klasyczne lampy podłogowe sprawdzą się w szeregu wnętrz, którym nadadzą uroku i przytulności. Będą też stanowić w nich niezwykłą dekorację.

 

Lampy podłogowe w stylu Tiffany
 

Lampy witrażowe czy tzw. lampy Tiffany to nie tylko – powszechnie znane – lampy stołowe, ale również i m.in. lampy podłogowe. To lampy, których klosze wykonane zostały z kolorowego szkła, stąd też są one tak wyjątkowe i niepowtarzalne. Ponieważ szkiełka mają ciepłe barwy, ciepłe staje się również światło, które przez nie przenika. A zatem lampa podłogowa Tiffany będzie wspaniałym dodatkiem do przeróżnych pomieszczeń, w których tworzyć będzie jedyny w swoim rodzaju klimat.

 

Jaką klasyczną lampę podłogową wybrać?
 

Szeroka oferta klasycznych lamp podłogowych może wydawać nam się niekiedy przytłaczająca, ale wybór odpowiedniej lampy podłogowej nie jest wcale takie trudny. Przede wszystkim ważny jest rodzaj pomieszczenia, w którym chcemy ustawić lampę podłogową oraz jego styl, jak również funkcja, którą lampa ta ma spełniać. Z uwagi na to, że klasyczne lampy są z reguły bardzo uniwersalne, sprawdzą się w naprawdę wielu wnętrzach - w większości przypadków więc nie musisz obawiać się, że jakiś model będzie nieodpowiedni formą. Świetnym wyborem do salonu będą lampy podłogowe z kloszem szklanym lub wykonanym z tkaniny. Te ostatnie doskonale odnajdą się również i w sypialni. Kiedy jednak z pomocą lampy podłogowej chcesz uzyskać mocniejsze światło, warto przemyśleć zakup lampy o dwóch lub trzech kloszach. Takie rozwiązanie daje nam znacznie więcej możliwości.

 

Klasyczna lampa podłogowa – co wziąć pod uwagę podczas jej zakupu?
 

Kiedy kupujemy lampę podłogową, warto zwrócić uwagę nie tylko na jej wygląd, ale i na jej jakość. Tylko lampy od najlepszych producentów są w stanie służyć nam przez naprawdę długi czas. Lampę podłogową możesz swobodnie przestawiać, zmieniając jej miejsce w obrębie jednego pomieszczenia lub też przenosząc ją do całkiem innego pomieszczenia w Twoim domu. Dlatego tak ważne jest, by była ona trwała, abyśmy mogli korzystać z niej w jak najbardziej uniwersalny sposób.


 

JESTEŚMY
LAUREATEM
UCZESTNICZYMY
W PROGRAMIE
payueserviceraty payubgż raty
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl