LAMPY PODŁOGOWE NOWOCZESNE

Czym się charakteryzują nowoczesne lampy podłogowe ?
 

Nowoczesne lampy podłogowe mogą przybierać przeróżne formy i kształty – zarówno jeśli chodzi o ich podstawę, jak i ich klosze. Szczególnie typowe dla tej kategorii są lampy stojące o wygiętej w łuk podstawie. To tzw. lampy łukowate. Jednak zakwalifikować można tu również wszystkiej inne lampy, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach – proste i oszczędne w formie, ale również i nieco bardziej zdobne, z motywami roślinnymi czy o kloszach przypominających lampy studyjne.

 

Nowoczesna lampa podłogowa – jak wybrać właściwie?
 

Lampa podłogowa rzadko kiedy stanowić ma jedyne źródło światła w pomieszczeniu. W zależności jednak, czy lampa podłogowa ma pełnić raczej rolę ozdobną czy też stanowić właśnie dodatkowe źródło światła, które będziesz w pełni wykorzystywać, warto skierować się ku wybranym modelom lamp. Kiedy chcesz, aby lampa podłogowa służyła Ci na przykład podczas czytania, bardziej praktyczna taka o ruchomym ramieniu. Pozwoli Ci ona na dowolne ustawienie kierunku padania światła. Kiedy jednak lampa podłogowa ma być elementem czysto dekoracyjnym, nie musisz zwracać uwagi na jej funkcjonalność – wybierz po prostu taką, którą najbardziej przypadnie Ci do gustu.

 

Lampy stojące w stylu skandynawskim i loftowym
 

Zarówno styl skandynawski, jak i lofotwy są ostatnio bardzo popularne. Oba cechują się minimalizmem, jednak styl skandynawski jest nieco bardziej przytulny, podczas gdy styl industrialny cechuje wyjątkowa surowość. W jednym i w drugim natomiast kluczową rolę odgrywa oświetlenie. Charakterystyczne dla skandynawskich wnętrz są lampy podłogowe o trzech nogach i z klasycznym, z reguły białym, abażurem o kształcie walca, wykonanym z tkaniny. Lampy, które natomiast idealnie pasować będą do loftów, to te kojarzące nam się z fabrykami – zazwyczaj o ciemnych metalowych kloszach.

 

Nowoczesne lampy stojące – które będą najlepsze?
 

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta – najlepsze lampy stojące to takie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania, łącząc w sobie odpowiadający Ci design z wysoką użytecznością. Jest jednak jeszcze jeden element, który trzeba wziąć pod uwagę podczas zakupu nowoczesnej lampy podłogowej. Inwestując w zakup tego typu oświetlenia, chcemy, by mogło ono służyć nam jak najdłużej, a więc było trwałe, dlatego też należy wybierać nowoczesne lampy podłogowe wyłącznie od najlepszych producentów i kupować je tylko w sprawdzonych sklepach. W ten sposób zapewnimy sobie radość z posiadania lampy podłogowej na lata.


 

JESTEŚMY
LAUREATEM
UCZESTNICZYMY
W PROGRAMIE
payueserviceraty payubgż raty
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl